Ośrodek czynny od 1.05 do 30.09.  Zapraszamy.

Telefon kontaktowy 606 153 748

W maju, czerwcu, wrześniu i październiku zapraszamy na biesiady pn.
"Sobota na Bani"

Szczegóły w zakładce Ruska bania

Nie mamy możliwości przyjmowania Gości ze zwierzętami 

altferta

Jak mieszkacie
adomkiW naszym ośrodku nie zapewniamy atrakcji i miejsc rozrywki  dla dzieci. Nie posiadamy placu zabaw ani żadnych rozrywek wodnych. Zapraszamy do nas osoby, które zdecydują się na wypoczynek bez takich udogodnień. 

Do dyspozycji gości naszego ośrodka są trzy drewniane, wolnostojące domy: „Leonka”, „Sagadynka” i "Filonka".

Pełny opis domów i ich wyposażenia oraz plan rozmieszczenia miejsc noclegowych uzyskacie Państwo klikając na zdjęcia domów umieszczone obok.

 

Co i jak jadacie

grill 003Nasze domy wyposażone są tak, aby nasi Goście nie mieli problemów z przygotowaniem posiłków. W kuchniach znajduje się zastawa stołowa, sztućce i wszelkie naczynia do gotowania oraz przyrządzania potraw gillowanych. Świeże warzywa i owoce, jaja "prosto od kury”, wspaniały miód – zapewnią Państwu nasi przyjaciele z Matcza, a kawałek „wiejskiej świni” dostaniecie w masarni w sąsiedniej miejscowości. Dwa sklepy we wsi pozwolą Państwu na zakupienie produktów potrzebnych do przygotowania śniadań i kolacji. 
Alternatywą własnego gotowania może też być niedroga, sprawdzona oferta cateringowa restauracji z pobliskiego Horodła.
Do dyspozycji gości oddajemy chatę biesiadną z dużym, murowanym grillem. Posiłki tutaj możecie Państwo przygotować sami.

 

Jak wypoczywacie
DSC03249Nasi goście mogą korzystać z basenu kąpielowego i otaczającej go plaży. Basen ma wymiary 8,7 x 3,2 m i głębokość 1,5 m, woda w nim jest profesjonalnie uzdatniana. Przy basenie zainstalowaliśmy natrysk z wodą ogrzewaną solarem. Na trawiastej plaży do dyspozycji gości są wygodne leżaki z materacami. 
Cały teren basenu i plaży został odpowiednio ogrodzony, by zapewnić użytkownikom niczym nie skrępowane korzystanie z kąpieli wodnych i słonecznych.

Traktując nasz ośrodek jako „siedlisko ciszy” celowo zrezygnowaliśmy z wyposażania domów w odbiorniki radiowe i telewizyjne.

 

Mamy wystarczająco duży teren, abyście znaleźli miejsce na grę w badmintona,  darta - sprzęt do tych gier udostępnimy Państwu nieodpłatnie.

 

Nieodpłatnie zapewniamy łącze internetowe - na całym terenie ośrodka dostępne WI-FI. Nie mamy telewizji.

Wieś Matcze to rejon uznanych przez wędkarzy łowisk. Nasz ośrodek położony jest ok. pięćdziesiąt metrów od Bugu; znalezienie „dobrego miejsca” do wędkowania nie stanowi żadnego problemu.

Amatorom turystyki rowerowej gwarantujemy nieograniczone przestrzenie do eksploracji: na asfaltowych drogach ruch jest znikomo mały, a tras wśród łąk i lasów jest bez liku…

Miłośnicy kajaków także znajdą u nas atrakcje – możliwy jest spływ po nieokiełznanym Bugu. Popłyniecie Państwo na granicy Unii Europejskiej i Ukrainy, zobaczycie zupełnie dziką rzekę, żeremia bobrów, usłyszycie ciszę, jakiej nie znacie…

Gdybyście zdecydowali się na wycieczkę na Ukrainę - do Lwowa lub Włodzimierza Wołyńskiego, podamy namiery na firmę, która może ją zorganizować.

Pragniemy, aby nasi Goście mieli zapewniony spokój i komfortowe warunki wypoczynku. W związku z tym postanowiliśmy skierować naszą ofertę do tych , którzy chcą wypoczywać zdala od wszechobecnego zgiełku  – w domach nie ma telewizji, muzyki na plaży można słuchać tylko przez słuchawki, nie znajdziecie tu quadów…

 

reklama

bannerek300-200 baner psk kajaki-Bug

 

cennikasze domy

sagad-1-m

Sagadynka

 

leon-1-m

Leonka

 

Filonka

 

 

cennikania ruska

bania ruska

cennikasen

basen